TRANSPORTO PASLAUGOS

Tarptautinis automobilių pervežimas kelių transportu

Vykdome tarptautinius automobilių pervežimus visoje ES. Turima patirtis leidžia operatyviai pervežti automobilius ir optimaliai sutrumpinti transportavimo laiką bei kaštus.


Savo paslaugas atliekame kokybiškai, greitai ir patikimai. Klientams skiriame ypatingą dėmesį, todėl lanksčiai atsižvelgiame į jų norus ir pageidavimus. 


Visi mūsų gabenami automobiliai pagal tarptautinės CMR konvencijos reikalavimus yra apdrausti daugiau nei 1 mln. eurų suma, todėl įmonės klientai gali būti ramūs dėl jų krovinių saugumo.

Ekspedijavimas


Kadangi turime ilgalaikius susitarimus ir didžiulę darbo patirtį su daugeliu ES įmonių, galime pasiūlyti naudotų ir naujų automobilių gabenimą įvairiomis kryptimis.


Mūsų autovežiuose įdiegtos pačios naujausios technologijos ir palydovinės sistemos (GPS), kurios leidžia visada suteikti operatyvią ir tikslią informaciją apie krovinio buvimo vietą bei stebėti jo kelionę realiu laiku.

Transporto Konsultacijos


Mūsų įmonės darbuotojai yra tikri savo srities profesionalai, todėl galime padėti mažiau patyrusiems įmonių vadovams ir specialistams susidoroti su iškilusiomis problemomis, o kvalifikuoti mūsų vairuotojai gali apmokyti pradedančiuosius vairuoti autovežį.


Kadangi turime daug kontaktų Vokietijoje, galime patarti ir padėti, pradedant transporto verslą šioje šalyje.