Autovėžio vairuotojo mokymai

Įmonėje UAB Jomidė dirba profesionalūs, daugiau nei 20 metų darbo patirties su autovežiu turintys darbuotojai. Įmonė siūlo šiuos mokymus tiems, kurie nori tapti savo srities specialistais bei įmonėms, kurios neturi galimybės apmokyti naujų autovežių vairuotojų. Šie mokymai padės Jums išmanyti CMR konvenciją, muitinės ir draudimo dokumentų niuansus, darbo ir poilsio laiko rėžimą. Kadangi lengviesiems automobiliams ne retai yra padaromos žalos, būtina išmokti teisingai apskaičiuoti krovinio gabaritus, laikytis visų saugos taisyklių.

Taip pat Jums bus suteiktos žinios apie platformų kritimus, sprogusias padangas, tiltų kliudymą, žalą pakraunant ar iškraunant automobilius, krovinio sulankstymą ar nubraižymą. Visa ši informacija padės išvengti nelaimingų atsitikimų.

Mokymų metu didžiausias dėmesys skiriamas praktiniams autovežio vairavimo įgūdžiams, kurie suteiks galimybę teisingai eksploatuoti autovežį, iškrauti ir pakrauti lengvuosius automobilius, įvertinant liekančią erdvę tarp jų, saugiai pritvirtinti krovinį. Būsite supažindinti su hidrauline autovežio sistema, platformų kampų keitimu priklausomai nuo pakrautų automobilių tipo.

Geriausia tai, kad sėkmingai baigę autovežio vairuotojų mokymus, Jūs jau turite galimybę pretenduoti į darbo vietą įmonėje UAB Jomidė.

AUTOVĖŽIO VAIRUOTOJO MOKYMAI

NAUDINGOS NUORODOS VAIRUOTOJAMS